fbpx
Strona głównaPlotki''Rolnik szuka żony''. Fani zachwyceni figurą Marty Paszkin DWA TYGODNIE po porodzie.

”Rolnik szuka żony”. Fani zachwyceni figurą Marty Paszkin DWA TYGODNIE po porodzie.

-

Marta Paszkin była jedną z uczestniczek ”Rolnik szuka żony”. Kobieta przyjechała na gospodarstwo do Pawła i skradła jego serce. Paweł i Marta doczekali się potomstwa.

Marta Paszkin wrzuciła na Instagrama krótki filmik ze spaceru z mężem i nowonarodzony dzieckiem. Fani od razu zareagowali i zalali kobietę ciepłymi komentarzami. Internauci zachwycili się sylwetką kobiety, tuż po narodzinach dziecka.

Instagram/ Marta Paszkin

Marta wzięła udział w programie TVP. Kobieta przyjechała na gospodarstwa Pawła, gdzie od razu zaiskrzyło między nimi. Mimo dwóch konkurentek, oraz wzlotów i upadków tych dwojga, między nimi zrodziło się uczucie. Po programie Paweł i Marta zostali parą i postanowili się zaręczyć. Wkrótce po zaręczynach, narzeczeństwo ogłosiło radosną wiadomość. Okazało się, że spodziewają się dziecka. Jeszcze przed narodzinami ich wspólnego potomka, Paweł i Marta wzięli ślub.

Figura Marty po porodzie

W połowie czerwca Marta urodziła. Od porodu nie minęły całe dwa tygodnie, a celebrytka zachwyca figurą. Internauci od razu zwrócili uwagę na sylwetkę kobiety. Fani komplementowali Martę i pytali o sekrety wyglądu. Kobieta odpowiedziała:

Chyba geny i może dlatego, że karmię

– odpisała fanom Marta.

Instagram/ Marta Paszkin

Trzeba przyznać, że żona Pawła wygląda kwitnąco.

Chłopiec jest pierwszym wspólnym dzieckiem Pawła i Marty. Kobieta ma także córkę z poprzedniego związku. Do tej pory nie znamy imienia noworodka.
Świeżo upieczona mama chętnie relacjonuje wspólne chwile w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że cała czwórka tworzy szczęśliwą rodzinę. Trzymamy kciuki za nich kciuki, a mamie i bobasowi życzymy dużo zdrówka!

Instagram/ Marta Paszkin
Instagram/ Marta Paszkin
Instagram/ Marta Paszkin

Źródło/ Plejada, Instagram (Marta Paszkin)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również