fbpx
Strona głównaPlotkiIzabella Scorupco zachwyca się mężem w jego urodziny!

Izabella Scorupco zachwyca się mężem w jego urodziny!

-

Od prawie trzech lat, Izabella Scorupco jest w związku z biznesmenem Karlem Rosengrenem. Mężczyzna jest trzecim mężem Izabelli.

Swego czasu Izabella Scorupco była jedną z największych polskich gwiazd za oceanem. Izabella ma na swoim koncie kilka hollywoodzkich produkcji. Białostoczanka zepchnęła jednak karierę na drugi plan i postanowiła całkowicie poświęcić się życiu rodzinnemu. Izabella ma dwójkę dzieci: 24- letnią Julię i 18- letniego Jacoba.

Instagram/ Izabella Scorupco

Scorupco doczekała się trzech mężów. Pierwszym jej ukochanym był Mariusz Czerkawski, drugim Jeffrey Reymond, a obecnym jej małżonkiem jest szwedzki biznesman Karl Rosengren. Para pobrała się w październiku 2019 roku.

Niebawem parze ”stuknie” trzecia rocznika ślubu, a ich miłosna bajka nadal trwa. 52- letnia Izabella, regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Para obecnie mieszka w Los Angeles. W minioną sobotę, kobieta opublikowała zdjęcie męża z okazji jego urodzin. Ma on na sobie jeansową koszulę i pozuje z papierosem w ustach oraz butelką wina w ręku.

Człowiek-legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków.

– napisała rozkochana Scorupco.

Instagram/ Izabella Scorupco

W komentarzach aż roiło się od komplementów i życzeń dla Rosengrena. Fani prześcigali się w ciepłych słowach nie tylko dla jubilata, ale także dla jego małżonki.

Wszystkiego dobrego! Widzisz, taka żona to skarb

Świetnie wygląda. Jest jak wino, im starszy, tym lepszy

Ale przystojniak

Gratulacje… jak pięknie

– pisali zachwyceni obserwujący pod zdjęciem.
Podzielacie zdanie fanów Izabelli i jej trzeciego małżonka?
Instagram/ Izabella Scorupco
Instagram/ Izabella Scorupco

 

Źródło/ Pudelek, Instagram (Izabella Scorupco)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również