fbpx
Strona głównaPlotkiDawid Kwiatkowski wyznał miłość swojemu wiernemu przyjacielowi. "Kocham Cię mordo"

Dawid Kwiatkowski wyznał miłość swojemu wiernemu przyjacielowi. „Kocham Cię mordo”

-

Znany piosenkarz Dawid Kwiatkowski wyznał miłość na Instagramie. Szokujące wyznanie opatrzone jest zdjęciem Kwiatkowskiego i jego wiernego przyjaciela.

Dawid Kwiatkowski od wielu lat święci triumfy na scenie muzycznej. Od pewnego czasu jest też trenerem z programu „The Voice Kids”. Gwiazdor postanowił odsłonić nieco więcej ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 1,3 mln użytkowników, wyznał miłość wiernemu przyjacielowi.

Poruszający wpis na Instagramie

Muzyk, który z reguły publikuje informacje odnośnie swoich koncertów i zamieszcza fotki ze spotkań z fanami, tym razem pokazał więcej ze swojego życia prywatnego. Wyznanie miłości wzruszyło wielu fanów piosenkarza. Za serce chwytają tez zdjęcia, które opublikował artysta.

Dziś Twój dzień i przecież wiem, że tego nie przeczytasz, pomimo tego, że leżysz obok mnie w busie, ale tak mi tworzysz żyćko, że sobie nie wyobrażasz. Kocham Cię mordo – napisał Kwiatkowski.

Ukochanym Kwiatkowskiego okazał się jego piesek rasy boston terrier, wabiący się Weedy. Wpis opublikowany 1 lipca miał uczcić Dzień Psa, przypadający na ten dzień.

Co wiadomo o psie Kwiatkowskiego?

Kwiatkowski wielokrotnie wspominał, że jego pies jest miłością jego życia. Artysta przystosował na jego potrzeby nawet bus, którego używa na trasie koncertowej. W busie zamiast siedzeń zamontowano wielką kanapę, na której piesek może się rozłożyć. W busie jest tez mnóstwo misek i zabawek dla pieska.

 

Źródło: Instagram

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również