fbpx
Strona głównaPlotkiJoanna Opozda skończyła 34 lata. Piękna Asia błyszczała na imprezie!

Joanna Opozda skończyła 34 lata. Piękna Asia błyszczała na imprezie!

-

Joanna Opozda w pierwszy weekend lipca obchodziła swoje urodziny w gronie najbliższych. Na imprezie był obecny także Vincent -syn Joasi.

W minioną sobotę Opozda skończyła 34 lata. Cały dzień aktorka udostępniała na InstaStories życzenia od bliskich i przyjaciół, oraz pokazała kadr z sesji urodzinowej. W dniu urodzin kobiety, nie zabrakło także przyjęcia, na którym Asia aż promieniała.

Instagram/ Joanna Opozda

Asia świętowała urodziny w swoim mieszkaniu. W ten dzień, kobiecie towarzyszyła m.in. siostra, która zrobiła Joasi i Vincentowi przesłodkie zdjęcie. Na blacie kuchennym widzimy tort ze świeczkami w kształcie cyferek, a przy torcie rozpromienioną Joasię z synkiem na rękach. Opozda jak zwykle, chroniąc prywatności i wizerunku synka, zasłoniła mu buzię. Jednak mimo to widać, że chłopiec ma na główce urodzinową czapeczkę.

Instagram/ Joanna Opozda

Z udostępnionej relacji widać, że impreza nie była długa. Już o 22:00 Joasia zamieściła InstaStories z łóżka, gdzie leży z wtulonym do niej Vincentem.

Instagram/ Joanna Opozda

Oprócz InstaStories z relacją urodzinowego dnia, Asia wstawiła także kadr z sesji urodzinowej. Kobieta wyglądała zjawiskowo. Zdjęcie jest robione w lesie,  Opozda ma na niej piękną, czerwoną suknię.

Założyłam urodzinową kiecke i pobiegłam do lasu świętować wśród moich ulubionych drzew 😂 Teraz tak imprezuje 😉 #34 #birthday #reddress @agnieszka_lorek Dziekuje za ten magiczny czas 😍🙏 Z niecierpilowością czekam na resztę naszych zdjęć 😍 Jesteś najlepsza ❤️

– napisała pod zdjęciem aktorka.

Instagram/ Joanna Opozda

Syn Joasi i Antka Królikowskiego rośnie w oczach. Wygląda na to, że Joasia świetnie odnajduje się w roli samotnej mamy. W kwietniu tego roku kupiła nowe mieszkanie, kiedy Vincent skończył trzy miesiące, kobieta wróciła do pracy, gdzie bierze udział w kilku projektach.

Asi i jej synkowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Instagram/ Joanna Opozda
Instagram/ Joanna Opozda
Instagram/ Joanna Opozda

 

 

Źródło/ Pudelek, Instagram (Joanna Opozda)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również