fbpx
Strona głównaPlotkiJoanna Opozda zagra w popularnym serialu!

Joanna Opozda zagra w popularnym serialu!

-

Joanna Opozda na sowim Instagramie pokazała zdjęcie z produkcji, w której obecnie bierze udział. To plan zdjęciowy popularnego serialu. Po dłuższej przerwie, znowu będziemy mogli oglądać Asię na ekranie.

Ostatnie miesiące życia Joanny Opozdy były jak rollecoaster. Po kilkumiesięcznym związku z Antkiem Królikowskim, para stanęła na ślubnym kobiercu. Zaraz po ślubie świat obiegła informacja, że zakochani spodziewają się dziecka. Ciąża nie była łatwym okresem dla Opozdy – musiała ona zrezygnować z aktywności zawodowej na rzecz odpoczynku dla dobra dziecka. W tym czasie, jej mąż zdążył znaleźć sobie nową miłość. Joanna przyznała, że cierpiała na depresję. Teraz jednak kobieta staje na nogi i wraca do aktywności zawodowej. Wygląda na to, że niedługo znowu zobaczymy ją na ekranie.

Instagram/ Joanna Opozda

Opozda u boku Domańskiej

Joanna opublikowała zdjęcie z Aleksandrą Domańską i dodała wymowne hasztagi. Wygląda na to, że kobieta dołączyła do ekipy serialu ”Mecenas Porada”.

Instagram/ Joanna Opozda

W takim towarzystwie praca to przyjemność ❤️❤️ @domanska_naprawde 😘😘😘 #mecenasporada #actress #actorslife #goodtobeback

– napisała pod zdjęciem kobieta.

Powrót do aktorstwa

Po porodzie, w wywiadach Opozda zdradziła, że wróciła już do pracy, ponieważ nie ma innego wyjścia, gdyż musi sama utrzymać rodzinę. Przyznała, że najchętniej spędziłaby każdą chwilę z synkiem, ale jej życiowa sytuacja wymaga stanowczych korków.

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę

– mówiła na festiwalu Mastercard Off Camera 2022.

Wygląda na to, że jednak powrót do  pracy także wniósł radość do życia Opozdy. Trzymamy kciuki za Joasię!

Instagram/ Joanna Opozda

Źródła/ Plotek, Instagram (Joanna Opozda)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również