fbpx
Strona głównaPlotkiNowa przepowiednia polskiego jasnowidza! Najgorsze dopiero przed nami?

Nowa przepowiednia polskiego jasnowidza! Najgorsze dopiero przed nami?

-

Polski jasnowidz ujawnił swoją wizję. Koszmarny czas przed nami – naprawdę będzie aż tak źle?

Wojciech Glanc, jeden z najbardziej znanych i cenionych jasnowidzów, tarocistów i hipnotyzerów w Polsce. To właśnie jego przepowiednie wywołują dużo emocji i wprowadzają zamieszanie. Jego słowa zazwyczaj są ochoczo komentowane przez wielu. Ostatnio wróżbita miał wizję, która nie napawa optymistycznie.

Instagram/ Wojciech Glanc

Ostatnia przepowiednia Wojciecha Glanca na pewno zapadnie nam w pamięci. Mówi on o tym co czeka Polskę, a także Europę w najbliższym czasie. Mężczyzna zapowiada trudny czas – ponoć obecny kryzys i inflacja to ”Pikuś” w porównaniu do tego, co szykuje nam los.

Zła przyszłość?

Wojciech Glanc w swojej wizji zobaczył ogromną biedę. Według jego przepowiedni, będzie nam coraz to gorzej i ciężej. Najgorszy czas ekonomiczny ma rozpocząć się po okresie wakacyjnym.. Ponoć po odejściu lata, wraz z nadejściem jesieni, mamy odczuć przeogromny wzrost cen, który bezlitośnie da się we znaki wielu ludziom.

Wróżbita mówi o głodujących emerytach, którzy wyjdą na ulicę aby żebrać. Ma zwiększyć się liczba samobójstw, tych którzy nie radzą sobie finansowo – między innymi, zaciągnięte kredyty, mają pchnąć ludzi do tak drastycznych kroków jak odebranie sobie życia.

Apogeum kryzysu ma sięgać końca roku. Boże Narodzenie w tym roku nie będzie dla nas ani radosne, ani błogie, ani dostatnie.

Wygląda na to, że zostały nam dwa miesiące na odpoczynek i oszczędzanie – lipiec i sierpień. To te miesiące mają pożegnać nasze spokojne i dostatnie życie..

Wierzycie w przepowiednie mężczyzny czy to tylko mrzonki, które wcale nie muszą dojść do skutki i nie będzie aż tak drastycznie?

Mamy nadzieję, że los okaże się bardziej łaskawy.

Źródło/ Pinterest

Źródła/Papilot, Pinterest, Instagram (Wojciech Glanc)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również