fbpx
Strona głównaPlotkiKevin Spacey stanie przed sądem. Trudno uwierzyć CO robił!

Kevin Spacey stanie przed sądem. Trudno uwierzyć CO robił!

-

Kevin Spacey miał dopuścić się napaści seksualnych. Jego ofiarami mieli być młodzi mężczyźni. Aktor będzie sądzony w Wielkiej Brytanii.

Zapowiada się głośna sprawa! Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciw Kevinowi Spaceyowi. Zarzuca się mu napaści seksualne na młodych mężczyznach. Wiadomo kiedy aktor ma być sądzony, oraz że Kevin chce walczyć o uniewinnienie.

Instagram/ Kevin Spacey

Akt oskarżenia dotyczy napaści seksualnych w Londynie, zatem to dlatego aktor będzie sądzony na angielskiej ziemi. Prokuratura w Wielkiej Brytanii zakończyło śledztwo dwa tygodnie emu, jednak na oskarżenie Spaceya muszą poczekać do momentu, aż ten zjawi się w Anglii.

Kevin Spacey oświadczył, że dobrowolnie pojawi się w Londynie, aby walczyć o swoje racje i niewinność. Z tego co wiadomo, aktor stawił się już i postawiono mu oskarżenia. Jutro, czyli 16 czerwca, aktor stanie przed sądem.

Napaści seksualne

Oskarżenia wobec aktora dotyczą czynów, których miał on dokonać kilka,  a nawet kilkanaście lat wstecz w Londynie. Nie znamy szczegółów w sprawie. Wiadomo, że chodzi o dwukrotne molestowanie jednego mężczyzny z 2005 roku. Kolejny akt oskarżenia mówi  o gwałcie na mężczyźnie w 2008 roku. Trzeci mężczyzna, który miał paść ofiarą aktora, miał zarzucić mu czyny z 2013 roku.

Spacey twierdzi, że jest niewinny i może to nawet udowodnić. Ponoć ma mocną linię obrony, przez co proces może być szybki.

Myślicie, że będzie to kolejna medialna batalia sądowa na skalę Deppa i Heard?

Instagram/ Kevin Spacey
Instagram/ Kevin Spacey

Źródła/ Plotek, Instagram (Kevin Spacey)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również