fbpx
Strona głównaPlotkiMaja Hyży pokazuje duży brzuch ciążowy ''Ostatnie chwile(...)''

Maja Hyży pokazuje duży brzuch ciążowy ”Ostatnie chwile(…)”

-

Maja Hyży lada moment zostanie mamą po raz czwarty. Gwiazda ma przewidywany termin porodu, na koniec czerwca. Kobieta jest już mamą bliźniaków – Wiktora i Aleksandra, oraz córki Antoniny, którą ma z drugiego związku.

Czwartym dzieckiem Mai i jej partnera Konrada Kozaka, będzie córka o imieniu Zosia. Maja była bardzo długo aktywna zawodowo. Jej ostatnim publicznym wystąpieniem był festiwal w Opolu. Od tamtej pory gwiazda odpoczywa w domu, ponieważ w każdej chwili może wylądować na porodówce.

Instagram/ Maja Hyży

Maja jest nadal jednak aktywna na swoim Instagramie, gdzie regularnie wrzuca InstaStories. Korzystając  z okazji, kobieta oddaje się biznesowym sprawom i reklamuje produkty czy firmy na swoich social mediach.

Przy okazji ostatniej relacji, kobieta pokazała swój ciążowy brzuszek, już w ostatnich chwilach ciąży. Brzuch piosenkarki wyraźnie się obniżył, a to zwiastuje rychły poród.

To są ostatnie chwile, kiedy mogę Wam pokazać mój olbrzymi brzuch i jak już widzie, idzie w dół

– mówiła Maja na InstaStories.

Instagram/ Maja Hyży
Instagram/ Maja Hyży

Skomplikowane ”drzewo” rodzinne

Maja Hyży jest byłą żona Grzegorza Hyży, z którym ma dwóch synów. Obecnie kobieta związała się z Konradem i ma z nim córkę Antosię, oraz niedługo przywitają na świece córeczkę Zosię. Grzegorz Hyży, obecnie jest w związku małżeńskim z Agnieszką Hyży, z którą także ma dziecko. Kobiety mają dość napięte i burzliwe relacje, o czym często przypominaj w mediach i na sowich mediach społecznościowych. Kobiety lubią wbić sobie nawzajem, przysłowiową, szpileczkę. Miejmy nadzieję, że Panie się jednak dogadają, dla wspólnego dobra ich niemałej rodziny.

Mai życzymy szczęśliwego i szybkiego rozwiązania!

Instagram/ Maja Hyży
Instagram/ Maja Hyży
Instagram/ Agnieszka Hyży

 

 

Źródła/ Kozaczek, Instagram (Maja Hyży, Agnieszka Hyży)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również