fbpx
Strona głównaPlotkiNie żyje Natalia Madejczyk - uczestniczka pierwszej edycji ''You Can Dance''

Nie żyje Natalia Madejczyk – uczestniczka pierwszej edycji ”You Can Dance”

-

Natalia Madejczyk była uczestniczką pierwszej edycji programu TVN ”You Can Dance”. Dzisiaj pozostała już tylko pamięć o niej. ”Spij spokojnie aniele pięknu (..)” – tak żegna ją Michał Piróg.

Natalia zyskała na popularności dzięki udziałowi w programie. Jurorzy, widzowie jak i uczestnicy darzyli ją ogromną sympatią. Przyjaciele kobiety, jakiś czas temu informowali i jej ciężkim stanie po wybuchu pożaru mieszkania. Kobieta była w stanie krytycznym – oparzenia pokryły 60 proc. ciała. Niestety Natalia zmarła 21 czerwca, o godzinie 13:30.

Instagram/ Natalia Madejczyk

O śmierci kobiety poinformowała Grupa Festiwale na swoim Facebooku. Jeszcze 10 dni temu, Natalia była na Holiday Dance Festiwal w Markach, gdzie była jurorką.

Dziękujemy tobie niezwykła, kochana dziewczyno, tancerko, sędzino – za oddanie, pasję, twój uśmiech i dobro. Nasze ostatnie wspólne bycie podczas Festiwalu Holiday Dance Festiwal w Markach 12 czerwca 2022 roku – było twoim ostatnim sędziowaniem – niech twoje noty wędrują do naszych tancerzy jako wskazówka na dalszą drogę

– pisze organizacja taneczna żegnając tancerkę.

Do pożegnania dołączył się także Michał Piróg, który na swoim Instagramie zamieścił zdjęcia z Natalią i opatrzył je wzruszającymi słowami:

Śpij spokojnie aniele piękny.
Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty.
Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami kiedy opuszczają nas tak piękne dusze.
Natalia kochana moja mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy.
Dzisiaj zadzwoniła Malgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem) Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą.
Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas 💔

– czytamy pod zdjęciami.

Instagram/ Michał Piróg
Instagram/ Michał Piróg

Najbliższym kobiety składamy najszczersze kondolencje.

 

 

 

Źródła/ Wp Gwiazdy, Instagram (Natalia Madejczyk, Michał Piróg)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również