fbpx
Strona głównaSportRodzinna tragedia Jakuba Rzeźniczaka. Mnóstwo osób składa piłkarzowi kondolencje

Rodzinna tragedia Jakuba Rzeźniczaka. Mnóstwo osób składa piłkarzowi kondolencje

-

Jakub Rzeźniczak obecnie występuje w Wiśle Płock. Piłkarz większość swojej kariery spędził w Legii Warszawa. Zawodnik niedawno poinformował na swoich mediach społecznościowych o rodzinnej tragedii.  

Tragedia rodzinna Jakuba Rzeźniczaka  

Jakuba Rzeźniczaka spotkała rodzinna tragedia. Piłkarzowi zmarł roczny syn Oliwier. U chłopca zdiagnozowano rzadki rodzaj nowotworu. Próbowano leczenia, jednakże niestety się nie powiodło.  

“Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy.” Napisano w poście na Instagramie.  

Wiele osób złożyło kondolencje  

Mnóstwo osób złożyło piłkarzowi kondolencje.  

„Wyrazy współczucia dla rodziców. Nie sposób wyobrazić sobie Wasz ból. Jesteśmy z Wami” – napisano z oficjalnego konta Śląska Wrocław. 

„Kuba, najszczersze wyrazy współczucia” – Taki wpis został umieszczony na profilu Legii Warszawa.  

Źródła: 

Wprost.pl 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również