fbpx
Strona głównaWiadomościSzok w Krakowie. Księża wychodzili na imprezę z młodymi kobietami

Szok w Krakowie. Księża wychodzili na imprezę z młodymi kobietami

-

Do niebywałego skandalu doszło w Krakowie. Jeden z przechodniów nagrał księży z jednej z parafii w Krakowie, którzy w środku nocy wychodzili z plebanii z młodymi kobietami.

Film z nagraniem miała odwagę opublikować jedynie „Gazeta Stonoga”. Na nagraniu widzimy dwóch mężczyzn i trzy młode kobiety, ubrane wyjściowo. Po wymianie zdań między mężczyznami a nagrywającym film okazało się, że są to księża z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP. Duchowni byli pod wpływem alkoholu. Na nagraniu słychać wulgaryzmy i widać przepychanki. Prawdopodobnie udawali się z jednej imprezy na drugą. W pewnym momencie zdenerwowany duchowny warknął do nagrywającego film: „Matka Cię zrobiła na imprezie„. 

Tłumaczenia parafii

Do sprawy odnieśli się przedstawiciele parafii. Przeprosili za zaistniałą sytuację i przyznali, że zachowanie księży było niestosowne. Zapewnili też, że sprawa będzie wyjaśniona przez Zarząd Prowincji. Jednocześnie wyjaśniono, że jeden z mężczyzn nie jest proboszczem, jak się przedstawiał, a jedynie wikariuszem.

Oburzenie w sieci

Internet aż huczy od oburzenia. Obłuda księży wciąż wzbudza wielkie emocje w polskim społeczeństwie. Internauci wytykają księżom, że pouczają ludzi z ambon, a sami prowadzą grzeszne życie, wyzute z wszelkiej moralności.

 

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również