fbpx
Strona głównaPlotkiWojciech Szczęsny pokazał twarz synka!

Wojciech Szczęsny pokazał twarz synka!

-

Wojciech Szczęsny, na swoim Instagramie, pokazał jak spędza czas z dzieckiem. Na nagraniu, możemy zobaczyć twarz Liama! Marina szybko zareagowała na filmik.

Marina Szczęsna należy do gwiazd, które chętnie chwalą się życiem w mediach społecznościowych. Kobieta regularnie wrzuca posty i relacje z codziennego życia. Marina pokazała dom, wczasy i aktywnie relacjonuje wydarzenia w których bierze udział. Jednak oboje z Wojtkiem, nie pokazywali twarzy ich syna Liama.

Instagram/ Marina Szczęsna

Wojciech Szczęsny zdecydowanie jest mniej aktywny w social mediach od swojej żony. Ostatnio jednak opublikował filmik, jak spędza czas z dzieckiem.

Na nagraniu widać jak Liam gra w golfa i ”pokonuje” samego Tigera Woodsa. Być może w tej euforii Szczęsny nie zwrócił uwagi, że pokazał publicznie twarz chłopca. Nagranie szybko skomentowała matka dziecka- Marina.

Pierwsze upublicznienie wizerunku syna

Wojciech Szczęsny kocha sport – odziedziczył to zamiłowanie po swoim ojcu, również piłkarzu. Jego pasja przerodziła się w źródło (niemałego zarobku).  Obecnie Szczęsny gra dla drezyny Juventus F.C. Rodzina Państwa Szczęsnych zamieszkuje w Turynie, gdzie często odwiedzają pole golfowe. To drugi sport z listy zamiłowań bramkarza. Najwyraźniej, Wojtek próbuje zaszczepić tę pasję także u swojego czteroletniego synka.

Na nagraniu widać, że chłopiec ma zadatki na golfistę. Nagranie pokazuje jak Liam uderza kijem w piłkę, która leci prosto w telewizor, na którym widnieje legendarny golfista. Dodatkowo, filmik ujawnił wizerunek czterolatka.

Niszczenie konkurencji, dosłownie

– napisał bramkarz, oznaczając Woodsa.

Filmik szybko skomentowała Marina, której najwyraźniej nie było wtedy z jej chłopakami – ”zostawić na chwilę w domu” – napisała piosenkarka i dodała smutną, zrozpaczoną emotikonę.
Myślicie, że Marina ubolewała nad pokazaniem twarzy syna, czy nad telewizorem, w którego trafiła rozpędzona piłka golfowa?
Instagram/ Marina Szczęsna
Instagram/ Wojciech Szczęsny

Źródła/ Plotek, Instagram (Marina Szczęsna, Wojciech Szczęsny)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również