fbpx
Strona głównaPlotkiGwiazdor rosyjskiego pochodzenia zniknął. Wiemy, gdzie jest Ivan Komarenko!

Gwiazdor rosyjskiego pochodzenia zniknął. Wiemy, gdzie jest Ivan Komarenko!

-

Pochodzący z Rosji, Ivan Komarenko jeszcze do niedawna był bardzo aktywny w sieci.

Znany z przebojów takich jak „Żona moja” oraz „Jej czarne oczy”, szczególną uwagę zyskał w czasie pandemii koronawirusa. Ivan Komarenko był bowiem przeciwnikiem szczepień oraz wszelkich zakazów i nakazów związanych z Covid-19.

 

Jeśli chodzi o jego twórczość muzyczną, to koncentrował się na prywatnych występach oraz koncertach i zapewne to było jego źródłem utrzymania.

 

Piosenkarz jednak przycichł gdy Rosja zaatakowała Ukrainę. Dopiero „wywołany” przez internautów postanowił zabrać głos w sprawie rosyjskiego ataku.

Wpis Ivana Komarenko rozczarował jednak jego obserwatorów. Wyraźnie było widać, że piosenkarz nie chce opowiadać się po żadnej ze stron. Co więcej zaatakował Polaków i zarzucił im rasizm [zobacz tutaj].

 

Następnie wokalista niemal na miesiąc zniknął z sieci. Dopiero teraz zamieścił kolejny post i trudno uwierzyć, w to co zrobił Ivan!

 

https://www.instagram.com/ivankomarenko/

 

Otóż w czasie, gdy Rosjanie mordują Ukraińców, a skala zbrodni jest przerażająca, Komarenko wybrał się do Rosji właśnie!

Opublikował pogodne zdjęcie z rodziną i napisał:

 

Dawno nie zaglądałem na swój profil społecznościowy. U mnie wszystko dobrze ?. Spędzam czas z rodziną w Rosji. Pozdrawiamy wszystkich wolnościowców w Polsce i modlimy się za siostrę mamy czyli moją ciocię i całe kuzynostwo na Ukrainie.
#wolność #odwaga #prawda #polska #rosja

 

https://www.instagram.com/ivankomarenko/

 

Wiele osób wyjazd do Rosji w tym czasie uznała za gest poparcia dla Putina. Pod postem Komarenki pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Ale przekaz jest jeden – internauci chcą, by piosenkarz już został w Rosji na zawsze.

 

>>>Dewastacja w ogrodzie Katarzyny Dowbor. Prezenterka załamana!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ivan Komarenko (@ivankomarenko)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również