fbpx
Strona głównaPlotkiMałgorzata Rozenek przeprowadziły się do nowego domu!

Małgorzata Rozenek przeprowadziły się do nowego domu!

-

Małgorzata Rozenek utrzymywała w tajemnicy swoją przeprowadzkę. W środę na swoim InstaStories wrzuciła relację, gdzie z samego rana witała fanów z nowej posiadłości.

Małgorzata Rozenek to celebrytka, która bardzo chętnie dzieli się każdym momentem swojego życia na Instagramie. Małgosia lubi robić szum wokół własnej osoby, nie zawsze pozytywny. Ostatnio było głośno o jej stylizacji i przygotowaniach do parady równości, na której ostatecznie nie zawitała. Gosia tłumaczyła się obowiązkami i brakiem czasu. Wygląda na to, że przeprowadzka zajęła mnóstwo rubryk w harmonogramie dnia Gosi.

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

Jakiś czas temu, Małgorzata opowiadała o swoich planach i marzeniach w kwestii domu. Małżeństwo Majdanów zdecydowało się na budowę wilii pod Warszawą. Oczywiście, budowa nie obeszła się bez komplikacji, przez co była ”obsuwa” w czasie. Małżeństwo musiało kombinować aby jakoś wyjść z tego impasu- znaleźli sobie dom ”przejściowy” między mieszkaniem w stolicy, a wymarzoną willą ze snów Gosi.

W środowy poranek ku zaskoczeniu fanów, Pani Rozenek- Majdan, przywitała się na InstaStories w zupełnie nowej przestrzeni, z pokaźną ilością kartonów w tle.

Dzień dobry kochani. Dzisiaj razem z wami piję historyczną kawę. Ponieważ dzisiaj spędziliśmy pierwszą noc w nowym domu. Słuchajcie, ostatnie dni były wariactwem, totalnym szaleństwem. Nie wiem, jak się nazywam po tych kilku dniach. Zaczęliśmy my, jako rodzina, nowy rozdział

– pochwaliła się Gonia.

Celebrytka zdradziła, że przeprowadzka trwała już dłuższy czas, jednak wolała nie dzielić się za wcześnie tą informacją:

Jest taki przesąd, że nie możesz mówić, chwalić i pokazywać przeprowadzki, dopóki nie prześpisz pierwszej nocy w nowym domu. Więc ja, pomimo że od kilku dni już żyję na kartonach, pakując rzeczy i ustalając, co, jak i gdzie, to po prostu będąc przesądna, dopiero dzisiaj mogę wam powiedzieć, że nowy rozdział naszej rodziny właśnie się zaczął

– tłumaczyła.

Za relacjonującą przeprowadzkę Gosią widać ”ściany” kartonów. Przy okazji, ”Perfekcyjna” pokazała elementy urządzonej willi. Na relacji można zobaczyć wielkie ona, potężne schody i taras z ogrodem.

Zapewne Małgorzata będzie na bieżąco uchylać rąbka tajemnicy wystroju jej wymarzonego domu.

Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan
Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan
Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan
Instagram/ Małgorzata Rozenek- Majdan

 

Źródła/ Pudelek, Instagram (Małgorzata Rozenek – Majdan)

Kategorie

Najnowsze

Najczęściej czytane

Zobacz również